0457501111-12-B9-D
DigiKey Part Number
0457501111-12-B9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-B9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Manufacturer
Molex
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
100.0µin (2.54µm)
Part Status
Active
Number of Rows
1
Contact End
Socket to Socket
Number of Conductors
1
Length
12.0" (304.8mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Value Added Item
All prices are in ZAR
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10R22,30000R223,00
30R19,73133R591,94
50R18,70060R935,03
100R17,44080R1 744,08
250R16,00104R4 000,26
500R15,06030R7 530,15
1 000R14,23113R14 231,13
2 500R13,28487R33 212,18
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R22,30000
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R22,30000
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK