0430310002-12-L4
DigiKey Part Number
0430310002-12-L4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310002-12-L4
Description
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,00300R150,03
30R13,21967R396,59
50R12,50640R625,32
100R11,63430R1 163,43
250R10,63532R2 658,83
500R9,98218R4 991,09
1 000R9,40676R9 406,76
2 500R8,74980R21 874,50
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R15,00300
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R15,00300
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 20
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 10
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE