0430310002-10-L0
DigiKey Part Number
0430310002-10-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310002-10-L0
Description
10" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,57600R155,76
30R13,73233R411,97
50R12,99060R649,53
100R12,08750R1 208,75
250R11,05416R2 763,54
500R10,37844R5 189,22
1 000R9,78257R9 782,57
2 500R9,10241R22 756,03
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R15,57600
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R15,57600
10" PRE-CRIMP A2040G GREEN
10" PRE-CRIMP A2040N BROWN
10" PRE-CRIMP A2040R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE