0430300003-12-V4
DigiKey Part Number
0430300003-12-V4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-V4
Description
12" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Violet
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Value Added Item
All prices are in ZAR
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,49400R154,94
30R13,66700R410,01
50R12,93180R646,59
100R12,03190R1 203,19
250R11,00244R2 750,61
500R10,32968R5 164,84
1 000R9,73643R9 736,43
2 500R9,05908R22 647,70
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R15,49400
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 369
Unit Price: R15,49400
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2015V VIOLET