0430300003-03-G4
DigiKey Part Number
0430300003-03-G4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-G4
Description
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Green
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
3.00" (76.20mm)
Additional Resources
In-Stock: 250
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R12,89200R128,92
30R11,34367R340,31
50R10,72300R536,15
100R9,96380R996,38
250R9,09608R2 274,02
500R8,52866R4 264,33
1 000R8,02867R8 028,67
2 500R7,45741R18 643,53
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R12,89200
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 350
Unit Price: R12,89200
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 90
8" PRE-CRIMP A2015G GREEN