0430300001-12-L0
DigiKey Part Number
0430300001-12-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-L0
Description
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,49400R154,94
30R13,66700R410,01
50R12,92840R646,42
100R12,03020R1 203,02
250R11,00112R2 750,28
500R10,32804R5 164,02
1 000R9,73480R9 734,80
2 500R9,05758R22 643,95
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R15,49400
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 14
Unit Price: R14,44700
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
In-Stock: 300
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 360
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE