0430300001-12-G4
DigiKey Part Number
0430300001-12-G4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-G4
Description
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Green
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 380
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R13,76000R137,60
30R12,72900R381,87
50R12,27720R613,86
100R11,68830R1 168,83
250R10,95600R2 739,00
500R10,43242R5 216,21
1 000R9,93440R9 934,40
2 500R9,31242R23 281,05
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R14,12000
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 180
Unit Price: R13,10500
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 70
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 38
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 10
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN