0430300001-03-B4
DigiKey Part Number
0430300001-03-B4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-B4
Description
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Black
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,45300R114,53
30R10,07833R302,35
50R9,51880R475,94
100R8,84150R884,15
250R8,06272R2 015,68
500R7,55354R3 776,77
1 000R7,10493R7 104,93
2 500R6,59237R16 480,92
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R11,45300
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 38
Unit Price: R11,45300
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 350
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 360
8" PRE-CRIMP A2015B BLACK