0039000428-12-R9-D
DigiKey Part Number
0039000428-12-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-R9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Red
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R39,62600R396,26
30R35,26900R1 058,07
50R33,51380R1 675,69
100R31,37710R3 137,71
250R28,93736R7 234,34
500R27,34382R13 671,91
1 000R25,94053R25 940,53
2 500R24,34006R60 850,15
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R39,62600
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R39,62600
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED