0039000428-11-A9-D
DigiKey Part Number
0039000428-11-A9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-11-A9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R39,20100R392,01
30R34,88700R1 046,61
50R33,15060R1 657,53
100R31,03520R3 103,52
250R28,61868R7 154,67
500R27,04114R13 520,57
1 000R25,65159R25 651,59
2 500R24,06651R60 166,28
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R39,20100
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R39,20100
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
11" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE