0039000219-12-B9-D
DigiKey Part Number
0039000219-12-B9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000219-12-B9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R52,69900R526,99
30R47,03800R1 411,14
50R44,76360R2 238,18
100R41,99380R4 199,38
250R38,82792R9 706,98
500R36,76120R18 380,60
1 000R34,94219R34 942,19
2 500R32,86781R82 169,52
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R52,69900
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R52,69900
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK