0039000040-12-B9
DigiKey Part Number
0039000040-12-B9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-12-B9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Contact End
Pin to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R14,34900R143,49
30R12,65267R379,58
50R11,96320R598,16
100R11,12710R1 112,71
250R10,16736R2 541,84
500R9,54076R4 770,38
1 000R8,98792R8 987,92
2 500R8,35674R20 891,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R14,34900
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R14,34900
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
In-Stock: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
In-Stock: 380
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK