0039000038-12-R4
DigiKey Part Number
0039000038-12-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-R4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 161
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,01100R110,11
30R10,18733R305,62
50R9,82320R491,16
100R9,35360R935,36
250R8,76688R2 191,72
500R8,34836R4 174,18
1 000R7,94948R7 949,48
2 500R7,45178R18 629,45
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 149
Unit Price: R11,01100
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R11,01100
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED