0039000038-12-L2
DigiKey Part Number
0039000038-12-L2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-L2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,35500R113,55
30R10,50933R315,28
50R10,13720R506,86
100R9,65140R965,14
250R9,04632R2 261,58
500R8,61440R4 307,20
1 000R8,20291R8 202,91
2 500R7,68934R19 223,35
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R11,35500
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R11,35500
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE