0039000038-12-B0
DigiKey Part Number
0039000038-12-B0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-B0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 78
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R12,36900R123,69
30R11,45267R343,58
50R11,04360R552,18
100R10,51690R1 051,69
250R9,85716R2 464,29
500R9,38630R4 693,15
1 000R8,93801R8 938,01
2 500R8,37834R20 945,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 321
Unit Price: R11,86200
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R12,36900
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
In-Stock: 404
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
In-Stock: 260
12" PRE-CRIMP A2040 RED
In-Stock: 382
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 308
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK