0002062101-12-W2
DigiKey Part Number
0002062101-12-W2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-W2
Description
12" PRE-CRIMP A2101 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,43600R114,36
30R10,57467R317,24
50R10,19940R509,97
100R9,71350R971,35
250R9,10392R2 275,98
500R8,66904R4 334,52
1 000R8,25494R8 254,94
2 500R7,73803R19 345,08
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R11,43600
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R11,43600
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 WHITE
3" PRE-CRIMP A2101 WHITE
4" PRE-CRIMP A2101 WHITE
5" PRE-CRIMP A2101 WHITE
6" PRE-CRIMP A2101 WHITE