0002062101-12-R9
DigiKey Part Number
0002062101-12-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-R9
Description
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 20
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R13,33400R133,34
30R12,33067R369,92
50R11,89440R594,72
100R11,32510R1 132,51
250R10,61436R2 653,59
500R10,10750R5 053,75
1 000R9,62485R9 624,85
2 500R9,02224R22 555,60
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 20
Unit Price: R13,33400
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R13,33400
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED