0002062101-12-R0
DigiKey Part Number
0002062101-12-R0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-R0
Description
12" PRE-CRIMP A2102 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R12,45100R124,51
30R11,51800R345,54
50R11,10920R555,46
100R10,57740R1 057,74
250R9,91412R2 478,53
500R9,44030R4 720,15
1 000R8,98939R8 989,39
2 500R8,42664R21 066,60
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R12,45100
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R12,45100
12" PRE-CRIMP A2102 BROWN
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED
5" PRE-CRIMP A2102 RED
6" PRE-CRIMP A2102 RED