0002062101-11-L0
DigiKey Part Number
0002062101-11-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-11-L0
Description
11" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R12,05800R120,58
30R11,14733R334,42
50R10,75240R537,62
100R10,23870R1 023,87
250R9,59672R2 399,18
500R9,13860R4 569,30
1 000R8,70209R8 702,09
2 500R8,15727R20 393,18
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R12,05800
11" PRE-CRIMP A2102 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R12,05800
11" PRE-CRIMP A2102 GREEN
11" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 BLUE
3" PRE-CRIMP A2102 BLUE
4" PRE-CRIMP A2102 BLUE
5" PRE-CRIMP A2102 BLUE
6" PRE-CRIMP A2102 BLUE