0002062101-10-L0
DigiKey Part Number
0002062101-10-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-10-L0
Description
10" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,64900R116,49
30R10,78200R323,46
50R10,39580R519,79
100R9,90000R990,00
250R9,27932R2 319,83
500R8,83592R4 417,96
1 000R8,41381R8 413,81
2 500R7,88705R19 717,62
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R11,64900
10" PRE-CRIMP A2102 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R11,64900
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
10" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 BLUE
3" PRE-CRIMP A2102 BLUE
4" PRE-CRIMP A2102 BLUE
5" PRE-CRIMP A2102 BLUE
6" PRE-CRIMP A2102 BLUE