0002061101-12-W2
DigiKey Part Number
0002061101-12-W2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-W2
Description
12" PRE-CRIMP A2101 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R16,27900R162,79
30R15,05767R451,73
50R14,52200R726,10
100R13,82830R1 382,83
250R12,96184R3 240,46
500R12,34306R6 171,53
1 000R11,75374R11 753,74
2 500R11,01796R27 544,90
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R16,27900
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R16,27900
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 WHITE
3" PRE-CRIMP A2101 WHITE
4" PRE-CRIMP A2101 WHITE
5" PRE-CRIMP A2101 WHITE
6" PRE-CRIMP A2101 WHITE