0002061101-12-G9-D
DigiKey Part Number
0002061101-12-G9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-G9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Green
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R25,08100R250,81
30R23,21067R696,32
50R22,38520R1 119,26
100R21,31670R2 131,67
250R19,98072R4 995,18
500R19,02654R9 513,27
1 000R18,11850R18 118,50
2 500R16,98455R42 461,38
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R25,08100
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R25,08100
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternate Length
6" PRE-CRIMP A2103 GREEN
2" PRE-CRIMP A2103 GREEN
8" PRE-CRIMP A2103 GREEN
3" PRE-CRIMP A2103 GREEN
4" PRE-CRIMP A2103 GREEN