0002061101-11-S0-D
DigiKey Part Number
0002061101-11-S0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-S0-D
Description
11" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R20,59800R205,98
30R19,05500R571,65
50R18,37660R918,83
100R17,49970R1 749,97
250R16,40288R4 100,72
500R15,61920R7 809,60
1 000R14,87362R14 873,62
2 500R13,94278R34 856,95
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R20,59800
11" PRE-CRIMP A2102 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R20,59800
11" PRE-CRIMP A2102 GREEN
11" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
8" PRE-CRIMP A2102 SLATE
2" PRE-CRIMP A2102 SLATE
10" PRE-CRIMP A2102 SLATE
3" PRE-CRIMP A2102 SLATE
4" PRE-CRIMP A2102 SLATE