0002061101-11-A0
DigiKey Part Number
0002061101-11-A0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-A0
Description
11" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R17,39200R173,92
30R16,09933R482,98
50R15,52660R776,33
100R14,78540R1 478,54
250R13,85776R3 464,44
500R13,19612R6 598,06
1 000R12,56607R12 566,07
2 500R11,77959R29 448,98
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2102 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R17,39200
11" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R17,39200
11" PRE-CRIMP A2102 BLUE
11" PRE-CRIMP A2102 GREEN
11" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2102 ORANGE