DSA1223DL2-100M0000TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Microchip Technology
In Stock: 0
Unit Price: R1,70000
Datasheet
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1223DL2-100M0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1223DL2-100M0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA1223DL2-100M0000TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA1223DL2-100M0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1223DL2-100M0000TVAO
Description
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DSA1223DL2-100M0000TVAO Models
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA (Typ)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q100
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-VDFN
Type
Supplier Device Package
6-VDFN (2.5x2)
Frequency
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
5µA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V