DSA1001DI3-024.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: R15,62148
In Stock: 0
Unit Price: R17,13324
Datasheet
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1001DI3-024.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1001DI3-024.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1001DI3-024.0000VAO
Description
OSC MEMS -40C-85C, 50PPM, 2.5X2.
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
6.3mA
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Function
Standby (Power Down)
Current - Supply (Disable) (Max)
15µA
Output
CMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V