DSA1001DI1-012.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: R14,61365
In Stock: 0
Unit Price: R15,62148
Datasheet
12 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1001DI1-012.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1001DI1-012.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1001DI1-012.0000VAO
Description
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, LOW
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tube
Current - Supply (Max)
6.3mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)