MAAM-011238-TR0100 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | MAAM-011238-TR0100 |
Description | IC RF AMP GPS 100KHZ-50GHZ 12SMT |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Amplifier IC General Purpose 100kHz ~ 50GHz 12-SMT (5x5) |
Datasheet | Datasheet |
Category | RF Type General Purpose |
Manufacturer MACOM Technology Solutions | Voltage - Supply 4V ~ 6V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply 135mA |
Part Status Active | Test Frequency 20GHz ~ 30GHz |
Frequency 100kHz ~ 50GHz | Mounting Type Surface Mount |