SMF4L30A
DigiKey Part Number
F7469TR-ND - Tape & Reel (TR)
F7469CT-ND - Cut Tape (CT)
F7469DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SMF4L30A
Description
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
48.4V Clamp 8.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
Category
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Mfr
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.3A
Series
Power - Peak Pulse
400W
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectional Channels
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V