GTCC23-401M-R01-2 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | GTCC23-401M-R01-2 |
Description | GDT 400V 1KA 2 POLE SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 15 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Gas Discharge Tube 400 V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount |
Datasheet | Datasheet |
Category | Tolerance ±20% |
Voltage - DC Spark Over (Nom) 400 V | Base Product Number |
Impulse Discharge Current (8/20µs) 1000A (1kA) |