CX3225SA25000H0HSSC1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CX3225SA25000H0HSSC1 |
Description | XTAL/3.2X2.5MM/25MHZ/12PF/+-20PP |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz ±20ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 12pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Ratings AEC-Q200 |
Type MHz Crystal | Mounting Type Surface Mount |
Frequency 25 MHz | Package / Case |
Frequency Stability ±50ppm | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Tolerance ±20ppm | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |