CBR08C330FAGAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Johanson Technology Inc.
In Stock: 0
Unit Price: R8,06593
Datasheet
33 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)