CBR04C390J5GAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 13 795
Unit Price: R3,60000
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Unit Price: R0,05551
Datasheet
39 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)