CBR04C120F1GAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 5 861
Unit Price: R38,78000
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 1 862
Unit Price: R36,65000
Datasheet
12 pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)