Q 32,0-JXS21-10-10/15-T1-FU-WA-LF | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | Q 32,0-JXS21-10-10/15-T1-FU-WA-LF |
Description | CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 32 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Mfr | Operating Mode Fundamental |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case |
Type MHz Crystal | Supplier Device Package 4-SMD (2x1.6) |
Frequency 32 MHz | Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
Frequency Stability ±15ppm | Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm | Base Product Number |
Load Capacitance 10pF |