TC275TP64F200NDCKXUMA1
DigiKey Part Number
448-TC275TP64F200NDCKXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TC275TP64F200NDCKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC275TP64F200NDCKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TC275TP64F200NDCKXUMA1
Detailed Description
TriCore™ AURIX™ Microcontroller IC 32-Bit Tri-Core 200MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22
EDA/CAD Models
TC275TP64F200NDCKXUMA1 Models
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
200MHz