G125-MC12605M1-0150M1
G125-MC12605M1-0150M1
Harwin’s Company Overview
G125-MC12605M1-0150M1
DigiKey Part Number
952-4286-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC12605M1-0150M1
Description
CBL GECKO 1.25MM M-M 150MM 26POS
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")