05-45-D-0152-A-4-06-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
GCT
In Stock: 0
Unit Price: R17,56157
Datasheet
Parametric Equivalent
GCT
In Stock: 0
Unit Price: R15,25205
Datasheet
Würth Elektronik
In Stock: 42
New Product
45 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.984" (152.00mm)
05-45-D-0152-A-4-06-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-05-45-D-0152-A-4-06-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-45-D-0152-A-4-06-4-T-HF
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
45 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.984" (152.00mm) Halogen Free
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
5.984" (152.00mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)