GRD1100091PA
DigiKey Part Number
RPC6089-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRD1100091PA
Description
GROMMET 0.750" PVC BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Circular - 1.000" (25.40mm) Grommet 0.750" (19.05mm) Black
Category
Panel Thickness
0.090" (2.29mm)
Manufacturer
Essentra Components
Panel Cutout Dimensions
Circular - 1.000" (25.40mm)
Series
Diameter - Inside
0.750" (19.05mm)