TR1/6125TD2-R is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 651
Unit Price: R17,34000
Datasheet
Direct
Littelfuse Inc.
In Stock: 4 799
Unit Price: R55,63000
Datasheet
Direct
Littelfuse Inc.
In Stock: 10 592
2 A 125 V 60 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block