HCM1307-3R3-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 68
Unit Price: R1,69000
Datasheet
3.3 µH Shielded Inductor 15 A 4.5mOhm Max Nonstandard