FP2207R1-R230-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Unit Price: R11,73000
Datasheet
230 nH Shielded Inductor 50 A 0.47mOhm Nonstandard