DR124-100-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Sumida America Inc.
In Stock: 400
Unit Price: R18,00000
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.5 A 28mOhm Max Nonstandard