DTB-25MM-KIT
DTB-25MM-KIT
DTB-25MM-KIT
DigiKey Part Number
4771-DTB-25MM-KIT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTB-25MM-KIT
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS TERM BLK
Customer Reference
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Connector Type
Plug, Male Pins
Number of Rows
2
Current Rating (Amps)
3A