Image for Q8P1BXXG28E is not available
Q8P1BXXG28E
DigiKey Part Number
Q8P1BXXG28E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q8P1BXXG28E
Description
LED PNL IND GREEN DIFF SLDR
Detailed Description
LED Panel Indicator Green Diffused 28V 20mA Solder Lug
Category
Voltage
28V
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
0.315" (8.00mm)