Q8F1CXXY24E is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
WEC
In Stock: 244
Unit Price: R265,87000
Datasheet
Parametric Equivalent
WEC
In Stock: 11
Unit Price: R155,43000
Datasheet
LED Panel Indicator Yellow Diffused 100° 24V 20mA Solder Lug
Q8F1CXXY24E
DigiKey Part Number
679-1567-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q8F1CXXY24E
Description
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
Detailed Description
Category
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
0.31" (7.87mm)
Packaging
Bulk
Lens Size
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating
6mcd
Lamp Color
Yellow
Lens Color
Yellow
Termination Style
Solder Lug
Voltage
24V