Image for 135110-R2-18.00 is not available
135110-R2-18.00
DigiKey Part Number
135110-R2-18.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135110-R2-18.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 18.00" (457.20mm)
Category
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector
SMA Plug
Packaging
Bulk
Length
18.00" (457.20mm)
1st Connector
SMA Jack
Cable Type
Hand Formable .141
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms