135101-R1-18.00 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Cinch Connectivity Solutions Johnson
In Stock: 32
Unit Price: R1 347,00000
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
135101-R1-18.00
DigiKey Part Number
ACX1673-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R1-18.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Length
18.00" (457.20mm)
Part Status
Active
Cable Type
Hand Formable .085
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12.4 GHz
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
2nd Connector
SMA Plug
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Substitutes (1)
Part NumberManufacturerQuantity AvailableDigiKey Part NumberUnit PriceSubstitute Type
415-0081-018Cinch Connectivity Solutions Johnson32J829-NDR1 347,00000Direct
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
All prices are in ZAR
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1R759,31000R759,31
10R645,44100R6 454,41
25R605,04280R15 126,07
50R576,18200R28 809,10
100R548,71030R54 871,03
250R514,40360R128 600,90
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 254
Unit Price: R447,80000
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 194
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 48
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 63
COAX CABLE SMA TO SMA 7"