ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Unit Price: R1,05486
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Unit Price: R1,05486
Datasheet
In Stock: 607
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Crystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead